„Invertus“ pelnė „Mažajį eksporto“ apdovanojimą

Gruodžio 6 dieną Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų surengtame tradiciniame, jau 21-ajame metiniame renginyje dalyvavo didelis svečių skaičius. Tarp daugiau nei 350 dalyvių Raudondvario Menų inkubatoriuje buvo Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Seimo nariai, regiono savivaldybių merai, universitetų rektoriai ir kiti.

Lietuvos Respublikos ūkis atviras tarptautinei konkurencijai, šalies ekonominė plėtra ir žmonių gerovė yra glaudžiai susijusios su eksportu. Didelė dalis bendrojo vidaus produkto (BVP) sukuriama eksportuojant prekes, darbus ir paslaugas. Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmai bei jų asociacija, siekdami plėtoti Lietuvos įmonių pagamintos produkcijos, atliekamų darbų ar teikiamų paslaugų eksportą, vertinti bei viešinti šio proceso tendencijas bei panaudoti tam palankias sąlygas, rengė  konkursą Lietuvos Eksporto prizas.

Iškilmingame renginyje Invertus įmonė pelnė “Mažojo eksporto” apdovanojimą.  Atsiėmęs prizą įmonės Invertus vadovas Linas Gudonavičius pasidžiaugė, kad: “Šis apdovanojimas, tai puikus visos Invertus komandos sėkmingų rezultatų įvertinimas. Džiaugiamės, kad šie metai atnešė naujų renginių ir partnerių, tarp kurių, didžiausias e-komercijos renginys Baltijos šalyse PrestaShop Connect Baltics organizuotas kartu su “PrestaShop” ir dalyvavimas Rinkis Prekę Lietuvišką 2019 renginyje bendradarbiaujant kartu su “Ekspozicijos centru. Tikimės, kad ir kiti metai atneš dar daugiau galimybių augti bei plėstis.” 

Į iškilmingą Kauno ir Marijampolės regionų verslo bendruomenės renginį, kurį vedė TV laidų vedėjas, žurnalistas Ignas Krupavičius, atvyko Lietuvos Respublikos Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis, Lietuvos Respublikos Teisingumo ministras Elvinas Jankevičius, Seimo nariai, regiono savivaldybių merai, universitetų rektoriai, verslo atstovai ir kiti garbingi svečiai.

Daugiau nuotraukų iš šio renginio galite pamatyti apačioje.


Pirmieji gaukite patarimus apie e-komerciją Panašūs straipsniai