Patarimai leisiantys padidinti PrestaShop žinių lygį

Nuolatinis žinių troškimas yra vienas pagrindinių sėkmingo verslo augimo faktorių. El. komercijos sektorius sparčiai auga ir norint išlikti vienu geriausių reikia nuolat gilinti savo žinias. Kasdien atsirandant vis naujiems PrestaShop versijos pakitimams ar sprendžiant iškilusias technines el. parduotuvės problemas, tenka skirti vis daugiau laiko naujų dalykų išmokimui. Jeigu pradedate jausti, jog jūsų internetinis verslas auga vis greičiau, o internete rastų patarimų jau neužtenka, labai tikėtina, jog jums verta ieškoti kitų žinių šaltinių. 

Būvimas PrestaShop bendruomenės dalimi, leidžia išmokti naujų dalykų ir susipažinti su savo srities profesionalais. Šiame straipsnyje, pasidalinsime keletu skirtingų patarimų, kaip galite pagilinti savo žinias. 

Peržiūrėkite PrestaShop tinklaraštį ir interneto bendruomenių forumus. Tai puikus šaltinis, kuriame sertifikuoti PrestaShop ekspertai dalinasi savo patarimais rinkodaros, pardavimų ir IT temomis. Straipsnius peržiūri ir patvirtinta PrestaShop komanda, tad šį tinklaraštį galima laikyti kaip vieną iš patikimiausių PrestaShop sklaidos kanalų. 

Forumai ir grupės socialiniuose tinkluose yra puiki vieta, kurioje galite ne tik susipažinti su bendraminčiais, bet ir padedant grupės nariams išspręsti iškilusias savo el. parduotuvės technines problemas. 

Dalyvavimas PrestaShop renginiuose ir vietiniuose susitikimuose. Vienas iš geriausių dalykų priklausant PrestaShop bendruomenei, tai galimybė dalyvauti vietiniuose ir tarptautiniuose renginiuose. PrestaShop bendruomenę sudaro daug aktyvių narių. Kas mėnesį organizuojami PrestaShop renginiai sutraukia tiek savo sričių el. komercijos profesionalų, tiek PrestaShop mėgėjus. Tai puiki proga sudalyvauti įvairiose kūrybinėse dirbtuvėse, susipažinti su naujausiomis technologinėmis tendencijomis ir išbandyti jas savo rankomis. 

Renginių metu turėsite ne tik galimybę susipažinti su PrestaShop komanda, bet ir užduoti rūpimus klausimus, pasikonsultuoti su skirtingų sričių ekspertais bei užmegzti naujas verslo pažintis. Būdami PrestaShop sertifikuota agentūra, vykdome kasmetinius renginius, kurie pritraukia ekspertus iš įvairių sričių įskaitant ir el. parduotuvių savinininkus bei el. komercijos entuziastus.

Tapkite PrestaShop ambasadoriais. Jeigu esate aktyvus PrestaShop bendruomenės narys ir tikras el. komercijos mylėtojas bei norite dalintis savo žiniomis, galite tapti vienu iš PrestaShop ambasadorių. Tapus oficialiu atstovu galėsite prisidėti prie PrestaShop bendruomenės augimo savo šalyje. Ambasadoriai prisideda prie daugelio vietinių susitikimų organizavimo. PrestaShop rūpinasi savo ambasadoriais ir suteikia puikias galimybes tobulėjimui, kaip pavyzdys, dalyvavimas mokymuose ir pripažinimas PrestaShop bendruomenėje. 

Oficialūs PrestaShop mokymai. Jeigu nusprendėte, kad norite gilinti savo technines žinias darbui su PrestaShop platforma, šie kursai padės ne tik paruošti techniškai, bet ir leistų sutrumpinti programavimo laiką perpus kuriant naują el. parduotuvės svetainę. Lankant šiuos kursus galėsite semtis patirties iš geriausių PrestaShop programuotojų ir žymiai geriau suvokti, kaip veikia PrestaShop platforma. Baigus mokymus galėsite ne tik vadintis PrestaShop ekspertais, bet ir turėsite daugiau patirties dirbant su didesniais klientus. 

Gali pasirodyti, jog oficialūs mokymai yra tik didesnėms kompanijoms, tačiau nesupraskite klaidingai. Net jeigu ir turite nedidelį internetinį verslą, vis tiek verta apsvarstyti galimybę baigti šiuos kursus. Investicija į kursus atsipirks iškilus techninei problemai, kurią galbūt galėsite išspręsti patys arba geriau paaiškinti programuotojui. 

PrestaShop sertifikato gavimas. Tikriausiai esate svarstęs arba svarstoti apie galimybę tapti sertifikuota agentūra. Kodėl verta gauti sertifikatą? Prisijungus prie PrestaShop ekspertų tinklo, būsite įtraukti į kompanijų sąrašus, kuriuose jus galės rasti įvairaus dydžio kompanijos ieškančios pagalbos plečiant el. parduotuvę. Tapus vienu iš keletos sertifikuotų ekspertų, galėsite dalintis savo žiniomis pasitelkiant PrestaShop įvairius informacijos sklaidos kanalus. Taip pat, didinti savo žinomumą ir patikimumą, kaip vienos iš sertifikuotų PrestaShop kompanijų.

Naujų dalykų mokymąsis yra ilgas ir laiko, o kartais ir pinigų, reikalaujantis procesas. Priklausomai nuo norimo pasiekti žinių lygio, pasirinkite vieną ar keletą skirtingų dalykų paminėtų viršuje, kurie leistų padidinti savo žinomumą ir patikimumą el. komercijos pasaulyje. 


Pirmieji gaukite patarimus apie el. komerciją 

[mc4wp_form id=”101″]

Panašūs straipsniai