ES parama “Kūrybiniai čekiai COVID-19” smulkiajam verslui. Kvietimas jau paskelbtas!

Kūrybiniai čekiai covid-19 parama su Invertus

Jei esate gamybos ar paslaugų įmonė ir iki šiol dvejojote, ar atėjo laikas Jūsų įmonės skaitmeninei transformacijai, neatidėliokite šio svarbaus sprendimo toliau. Pasinaudoję ES ir Lietuvos Respublikos Vyriausybės parama “Kūrybiniai čekiai Covid-19”, galite padėti pamatus savo verslo sėkmei ir konkurencingumo augimui su minimaliomis, nuosavomis investicijomis.

Ir tai tik pirmasis šio, gyvybiškai svarbaus, proceso etapas. Nors, programa „Kūrybiniai čekiai COVID-19“ nefinansuoja produkto diegimo ir testavimo, netrukus bus paskelbtas kvietimas naujam ES paramos projektui – „E-komercijos modelio COVID-19 diegimas”, todėl derindami abi programas galite sukurti ir įdiegti funkcionalų sprendimą, pakeisiantį Jūsų verslo ateitį.

Didesnė parama verslo augimui skatinti

Ilgai atidėliotas Ekonomikos ir inovacijų ministerijos paramos nuo COVID-19 pandemijos nukentėjusiam verslui, skirtas kurti, diegti ir tobulinti netechnologines inovacijas, tokias kaip produktų ar paslaugų dizaino, vartotojų patirties gerinimo, skaitmeninės rinkodaros ir kitus panašius sprendimus, pagaliau atviras kvietimams. Programai šiandien skirta bene 7 mln. Eur ES struktūrinių fondų lėšų. Paraiškos paramai gauti priimamos iki 2021 m. rugpjūčio 31 d.

Programa skirta smulkaus ir vidutinio verslo įmonėms gerokai pakito, atverdama galimybes diegti didesnės apimties ir reikšmingesnę įtaką verslui kuriančius sprendimus. Reikšmingai padidėjo galimų teikti projektų apimtis. Paramos dydis gali siekti nuo 20 000 Eur iki 70 000 Eur (vietoje praėjusiais metais siūlytų 7 000 Eur), be to, kreiptis gali ir įmonės, tiesiogiai nenukentėjusios nuo pandemijos. Įmonių, kurių vidutinė mėnesio apyvarta dėl pandemijos apribojimų krito, projektams bus skiriami papildomi balai, tačiau dar daugiau balų bus skiriama projektams, padėsiantiems reikšmingai auginti pajamas ateityje. Jei Jūsų verslas patyrė nedidelę neigiamą pandemijos įtaką, arba apyvarta nenukrito apskritai – vis tiek galite teikti paraišką inovatyviam projektui, užtikrinsiančiam tvarų ir spartų augimą ateityje. Tai Jūsų šansas!

Finansuojami ir skaitmeninių inovacijų sprendimai

Skirtingai nei galima pagalvoti, sprendžiant pagal pavadinimą, parama skirta ne tik didinti savo produktų ar paslaugų matomumą, patrauklumą sinergiškai bendradarbiaujant su skirtingo profilio verslais, bet ir skatinant smulkųjį verslą plėstis ar augti. Gali būti finansuojami ne tik rinkodaros, bet ir inovatyvių sistemų, produktų, paslaugų dizaino, e-komercijai puslapių dizaino, UX ir CX dizaino sprendimai.

„Kūrybiniai čekiai COVID-19“ parama leidžia sukurti kokybišką produktą, t.y. skirti laiko kokybiškai produkto analizei, atlikti vartotojo kelio bei jo poreikių tyrimus, paruošti integravimui pasirinktus skaitmeninio marketingo sprendimus ir kt. Paprastai, tokie, nors ir ilgalaikiai, tačiau brangūs tyrimai išgryninant kokybišką produktą ne tik kad užtrunka, bet ir tampa mažesniu prioritetu smulkiajam verslui. Norėdama paskatinti verslo skaitmenizavimą, vyriausybė su “Kūrybiniai čekiai COVID-19” parama suteikia galimybę inovatyviam sprendimui sukurti, kurio diegimui ir skaitmenizavimui bus taikomas kitas kvietimas, t.y. “E-komercijos modelio COVID-19 diegimas”. 

Invertus - patikimi partneriai verslo skaitmenizavimui ir dizaino sprendimų diegimui e-komercijoje

Skaitmenizuojant verslo procesus, e-komercijoje neišvengiamai daug kalbama apie vartotojo patirtį. Tai vienas iš šių dienų aktualiausių trend’ų el. prekybos srityje. Ir nors kiekvienas prekės ženklas šiandien kovoja dėl vartotojo dėmesio ir jo lojalumo, ne visiems pavyksta tą padaryti teisingai ar kokybiškai.  

Esame viena iš pirmaujančių kompanijų, kuri skiria ypatingai daug dėmesio gerajai vartotojo patirčiai skaitmeninėje erdvėje. Tai neišvengiamai jungia ne tik el.parduotuvės kūrimą, bet ir vartotojo kelio bei poreikių tyrimus, įžvalgų teikimą, konsultacijas bei individualius pasiūlymus kiekvienam prekės ženklui, ketinančiam suteikti įsimintiniausią patirtį vartotojui apsiperkant el.parduotuvėje. Kuriame , diegiame ir skaitmeninio marketingo sprendimus, kurie, neabejotinai, suteikia papildomą vertę klientui ar jo verslo augimui, produkto žinomumo didinimui. 

Ilgalaikis verslo skaitmenizavimo planas iš vienų rankų

Verslo skaitmenizavimas – ilgas ir sudėtingas projektas. Su valstybės parama, šiandien, galite skirti pakankamai išteklių kompleksinei ir ilgalaikei strategijai, užtikrinančiai Jūsų verslo sėkmę daugeliui metų į priekį, parengti. Turėdami aiškų planą, galėsite, vėliau, jį įgyvendinti etapais, pasinaudodami kitų programų bei nuosavų investicijų lėšomis ateityje. Neišbarstykite vertingo investicinio potencialo vienadieniams sprendimams.

Kartu su partneriais galime parengti finansavimo paraišką nuo idėjos iškėlimo iki pat jos įgyvendinimo. Ką galime padėti sukurti kartu?

  • B2C ir B2B vartotojo poreikių tyrimas ir analizė;
  • Vartotojo gerosios patirties praktikų ir naujausių sprendimų pritaikymas el. prekyboje ar verslo užsakymų automatizavime;
  • B2C ir B2B vartotojo patirties, skaitmeninių paslaugų ir produktų kūrimas, jų įgyvendinimo procesų dizainas;
  • Sprendimo specifikacijos parengimas;
  • UX ir grafinio dizaino koncepcijos parengimas ir jos detalizavimas, racionalių technologinių įgyvendinimo sprendimų pritaikymas;
  • Skaitmeninių prototipų ir vizualizacijų pateikimas;
  • Skaitmeninės rinkodaros sprendimų pritaikymas, integravimas su techninėmis kliento sistemų galimybėmis;
  • Finansinių, logistikos ar kitų trečiųjų šalių sistemų integravimas kliento sistemose, tam adaptuojant vartotojo patirtį ir UX, modifikuojant Jūsų produktus bei paslaugas.

Tikime, jog esame patikimas partneris, galintis pasiūlyti Jums ekspertinę nuomonę, suteikti geriausią patirtį dirbant su profesionalia IT komanda bei prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės ar ją užtikrinti konkurencinėje rinkoje. 

Jeigu galvojate apie verslo procesų skaitmenizavimą, kokybišką produkto sukūrimą savo vartotojams, susisiekite su Invertus. Mes galime Jums padėti. 

.

Read more about eCommerce