Paslaugų kokybė – svarbiausias dalykas, kurį klientai apsvarsto renkantis programavimo ar techninio klientų aptarnavimo paslaugas. Kasdien besikeičiančioje skaitmeninėje aplinkoje, el. parduotuvių ir el. verslų plėtrai gali padėti tik kokybiškos paslaugos ir ekspertų patarimai.

 

Laiku nesulaukus pageidaujamos techninės pagalbos iš tinkamų IT specialistų , Jūsų verslas gali ne tik sustoti augti, bet ir patirti ilgalaikę finansinę žalą. Taigi, kaip užtikrinti ilgalaikį ir saugų el. verslo gyvavimą?

Nepriklausomai nuo to, ar esate startuolis, nišinis verslas ar lyderiaujanti įmonė, mes sukūrėme kruopščiai apmastytus techninio aptarnavimo planus, garantuojančius Jūsų pasitenkinimą ir ilgalaikę sėkmę Jūsų el. verslui. Mūsų IT specialistų komanda pasirūpins greita reakcija ir priežiūra, išspręs kritinius klausimus ir užtikrins tinkamą el. parduotuvės veikimą.
Kodėl verta rinktis programavimo paslaugas?

Išlaidų skirtų programavimui sumažinimas

Išorinės programuotojų paslaugos leidžia „neprisirišti“ prie fiksuotų programuotojų darbo vietos išlaidų ir jas paversti kintančiomis, taip leidžiant Jums efektyviau paskirstyti turimą biudžetą. Kadangi Jūs mokėsite tik už tai, kuo naudositės, Jūsų išlaidos galiausiai taps mažesnės. Taip pat, Jums nereikės svarstyti apie IT darbuotojų samdymo ir mokymo išlaidas.

Konkurencinis pranašumas

Jeigu Jūsų verslas auga, laikui bėgant gali tapti vis sunkiau atlikti visas programavimo užduotis įmonės viduje, ypač jeigu nuo jų priklauso verslo plėtra. Gera išorinių rogramuotojų įmonė gali Jums suteikti tokius pačius pajėgumus, kuriais giriasi stambūs verslai, tačiau nepatiriant didžiulių darbo vietų išlaikymo kaštų.

Dėmesys verslo plėtrai

Kiekvienas verslas turi ribotus išteklius, laiką ir dėmesį. Užsakomosios paslaugos padeda įmonei sutelkti dėmesį į svarbiausias jos veiklas, neeikvojant brangių resursų sudėtingų IT sprendimų kūrimui.

Saugumas

„Invertus“ specialistai užtikrins, kad bus išspręsti visi galimi saugumo pažeidimai. Taip pat, mes sukursime efektyvią infrastruktūrą e-parduotuvės saugumo palaikymui ir užpuolimų prevencijai.

Geriausi siūlomi produktai
Mūsų naujai išleisti techninio aptarnavimo planai yra pritaikyti patenkinti Jūsų poreikius ir optimizuoti Jūsų verslo augimą. Žemiau pateikiame jų sarašą:

Paprastų funkcijų modulio įdiegimo planas

„PrestaShop“ paprasto modulio diegimo planas yra skirtas įdiegti naujus „PrestaShop“ modulius į Jūsų parduotuvę. Mūsų komandą ištestuos ir užtikrins šių modulių pagrindinį funkcionalumą, taip sutaupant Jums laiko ir pinigų. Taip pat, suteiksime Jums papildomų įžvalgų ir atsiliepimų apie galimus techninius konfliktus ar papildomai reikalingas konfigūracijas.

Sudėtingesnių funkcijų modulio įdiegimo planas

„Invertus“ akredituotų programuotojų komanda yra pasirengusi įdiegti visus techniškai sudėtingus funckionalumus ir gerinti Jūsų el. parduotuvės lankytojų patirtį. Mes galime įdiegti vartotojų analizės, atsiskaitymų, SEO ir kitus verslui svarbius modulius ar programinę įrangą. Taip pat, mes pasirūpinsime šių naujų funkcionalumų ištestavimu bei pateiksime Jums aktualias įžvalgas.

Esamų el. parduotuvės techninių klaidų taisymas

Jeigu susiduriate su techniniais nepatogumais, kuriuos gali sukelti kodavimo, modulio ar temos klaidos, mes jas išspręsime ir pateiksime išsamias analizes bei ataskaitas po darbų.

Trikdžių diagnostikos analizė

Jeigu Jūsų svetainė neveikia, mes išaiaiškisime kodėl. Mūsų komanda išanalizuos problemą, peržiūrėdama klaidų aprašus, failų struktūrą, kad pateiktų išsamią ataskaitą, kaip išspręsti esamą problemą. Ši paslauga tinkama analizuojant modulių ar temų modifikavimą, galimas el. parduotuvės veikimo klaidas.

„PrestaShop“ diegimo planas

Mes įdiegsime jūsų pasirinktą „švarią“ PrestaShop parduotuvę pagal Jūsų norimą versiją (dažniausiai rekomenduojame naujausią versiją). Mes galime padėti Jums pasirinkti tinkamą svetainės talpinimo planą, kad ji atitiktų visus „PrestaShop“ suderinamumo reikalavimus! Į šį planą įeina failų perkėlimas į Jūsų serverį, „PrestaShop“ platformos įdiegimas ir kt.

Techninio klientų aptarnavimo planas

Šis vienerių metų planas užtikrina, kad pasirūpinsime Jūsų parduotuve, bet kada Jums susidūrus su problema ar prireikus techninės pagalbos! Mūsų komanda atsakys į visus Jūsų poreikius per 72 valandas nuo užklausos pateikimo. Taip pat, mūsų ekspertai atsakys į visus Jūsų klausimus, kad praleistumėte kuo mažiau laiko rūpinantis savo parduotuve, daugiau laiko skiriant verslo plėtrai.

Atnaujinkite savo parduotuvę į naujausią 1.7 versiją

Ar turite parduotuvę „PrestaShop 1.7.x“ ir norite atnaujinti ją į naujausią 1.7 versiją? „Invertus“ atnaujins Jūsų el. parduotuvę nuo dabartinės 1.7.x iki naujausios ir stabiliausios „PrestaShop“ versijos.
Ši paslauga apima dabartinės parduotuvės būsenos ir jos ypatybių analizę, pagrindines modifikacijų analizes ir sėkmingų rezultatų užtikrinimą.
Taip pat, mes galime pasirūpinti pagrindinių modulių migracija, duomenų bazės atsarginių kopijų kūrimu ir kitomis, su atnaujinimu susijusiomis, paslaugomis!

„Invertus“, kaip viena iš lyderiaujančių IT sprendimų įmonių  ir „PrestaShop“ Premium partnerių, siekia teikti geriausias klientų aptarnavimo paslaugas, padedančias palaikyti sėkmingą elektroninių parduotuvių veikimą. Jeigu nei vienas iš aukščiau paminėtų planų Jums nėra tinkamas, prašome kreiptis į mus el. laišku [email protected] ir mes pasirūpinsime suteikti Jums reikiamą pagalbą!

 

Interested in reading more? Sign-up for our exclusive content!

* indicates required