Web seminarai puikiai tinka tobulinti asmeninius įgūdžius, nepriklausomai nuo to ar domitės apie verslą, dizainą, kodavimą ar kitą Jus dominančią sritį. Jie itin patogūs, nebrangūs, o didžiausias jų privalumas – mokymasis Jums patogiu tempu. Taip pat didžiulis pliusas – galimybė mokytojams užduoti klausimus gyvai ir iškart gauti atsakymus.

 

Mūsų komanda taip pat džiaugiasi galėdami klausytis web seminarų. Mes visada norime daugiau išmokti, esame smalsūs ir siekiame pritaikyti turimas žinias, kad galėtume padėti įmonėms augti (turbūt nenuostabu, kodėl kompetencijos kėlimas yra viena iš mūsų vertybių). Taip pat, džiaugiames turėdami galimybę šiomis žiniomis pasidalinti! „Premium“ PrestaShop partnerystės statusas, kurį turime, leidžia mums mokyti ir sertifikuoti „PrestaShop“ programuotojus ir agentūras Baltijos šalyse bei Skandinavijoje.

 

Nors šiuo metu dar daug el. parduotuvių naudojasi PrestaShop 1.6.x versija, naujosios PrestaShop 1.7.x versijos techninės galimybės nuolat auga. Nuolat besikeičianti ir tobulėjanti PrestaShop platforma gali kelti naujų iššūkių arba galimybių, priklausomai nuo to, kaip esate tam pasiruošę.

 

PrestaShop Development trainings“ web seminarai yra skirti išmokyti Jus, kaip sukurti „PrestaShop“ modulius, modifikuoti „PrestaShop“ struktūrą ir temas bei sužinoti, kaip naudoti „PrestaShop“ „webservices“ per kelias dienas. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar įgudęs, mes užtikrinsime, kad išmoktumėte naudingus metodus, pagrįstus realiais verslo atvejais, su kuriais susidūrėme per daugiau nei dešimt metų.

 

Mūsų seminarai padės Jums susipažinti su „PrestaShop“ ekosistema ir mes pasirūpinsime, kad galėtumėte pradėti ja naudotis kiek įmanoma efektyviausiai.

Leiskite mums papasakoti, kodėl ši programa yra tinkamiausias variantas gilinti Jūsų PrestaShop programavimo žinias:

 

• Dvigubai pagreitinsite savo programavimo našumą;
• Būsite 1 žingsniu arčiau oficialaus „PrestaShop“ sertifikato;
• Išmoksite apie „PrestaShop“ „backend“ ir „front-end“ veikimą;
• Išmoksite apie PrestaShop duomenų bazę ir objektų modelį;
• Sužinosite, kaip sukurti „PrestaShop“ modulius, temas.

Taip pat…

• Mokysitės iš geriausių „PrestaShop“ programavimo ekspertų.

 

Svarbu paminėti – šie mokymai prasideda jau nuo šios savaitės, todėl siūlome nedelsiant registruotis ir pradėti tobulinti savo įgūdžius bei žinias, nes vietų skaičius ribotas!

 

Mokymų datas galite peržvelgti žemiau:

Front-end Development training 1.7” – Sausio 24 d.,

Back-end development training 1.7” – Sausio 25 d.,

Integrator Training course 1.7” – Sausio 31 d.

 

Ar kažkas iš šių mokymų jums atrodo patraukliai? O gal yra kažkas, ką norėtumėte išmokti papildomai? Pasidalinkite savo mintimis su mumis el. paštu – [email protected]!